חדרי ילדים מעוצבים -דרים לנד
דרים לנד
קומה 2

חלומות יכולים להתגשם. אנחנו יכולים לספר רבות על עצמנו – על ניסיון עסקי רב, על התמחות בייבוא במשך שנים רבות, או על עבודה מול ספקים של המותגים המפורסמים ביותר בעולם. אבל בסופו של דבר, אולי אחד הדברים שחשובים הוא שאנחנו שמחים לשמח ילדים - לגרום להם להיות מאושרים, לאפשר להם לגדול כמו שהם צריכים ולתת להם את כל מה שהם זקוקים לו, על מנת שיהפכו להיות מבוגרים מסופקים ומלאי שמחה. בין אם מדובר על בחירה של מיטה לשינה, עיצוב שלם עבור חדר שינה לילדים או בחירה נבונה של ריהוט. דרים לנד הינה היבואנית הבלעדית של המותג העולמי צ'ילק - Cilek.

Cilek הוקמה בשנת 1995 כחברה משפחתית אשר מעצבת ומייצרת רהיטי תינוקות, חדרי ילדים ובני נוער, במפעל הממוקם בטורקיה והמתפרש על פני 33,000 מ"ר, אליהם יצטרפו בשנה הקרובה 25,000 מ"ר נוספים. צ'ילק היא חברת רהיטים הולכת וגדלה אשר הופכת למשפיעה יותר ויותר בעולם חדרי הילדים.

צ'ילק מקפידים על איכות הרהיטים, ומתחשבים מאד בילדים. כידוע לכולנו, חדר השינה הוא מבצרו של הילד, ביתו הבלעדי, ומקום זה משקף את האישיות המיוחדת שלו. צ'ילק יודעת איך לתת לייחודיות הילד את המקום הרב ביותר בעיצוב החדר.

אנחנו שמים על זאת דגש ובהתאם מעצבים רהיטים ייחודיים ומגוונים כדי לתת מענה כמה שיותר רחב. את דרישות העיצוב כמובן מכתיבים הילדים.

טלפונים :
1700-70-20-21
אתר הבית :
http://www.dland.co.il