האדריכל מיקלה סימאונה מגדיר את סגנון עיצוב הבית המוביל לשנת 2015 | רוזווד משיקה קולקציית רהיטים ייחודית בשילוב עץ וברזל בחנות במתחם ONE DESIGN ראשל"צ

קשה לדמיין את החיים ללא השיפורים הטכנולוגיים המקלים על חיינו ואולם, כשזה מגיע לעיצוב הבית, רבים עדיין שואלים את עצמם, איך ניתן לשלב את החום הקסום של פעם יחד עם החידושים של היום?

המגמות השולטות בעיצוב הבית לשנת 2015 מאופיינות בשילוב סגנונות. לא עוד סגנון אחד מרכזי השולט בעיצוב הבית כי אם ערבוב סגנונות היוצר סגנון אחד, עצמאי, חדש, נוח ומעניין. חיבור ישן וחדש, צורות אורגניות, נגיעות דרמטיות ועוד.

האדריכל האיטלקי ישראלי מיקלה סימאונה מצביע על סגנון "פראי ומחוספס" כסגנון המאפיין את עיצוב הבית בשנת 2015: "חומרים טבעיים פופולריים כמו אבן מתכת ושימוש ניכר בעץ גס, כזה שלא נעשה בו כמעט ליטוש, כל אלה יוצרים מראה מחוספס". ואכן בחודשים האחרונים אנו עדים ליצרנים ומעצבים רבים המשלבים בקולקציות הרהיטים והאקססוריז שלהם, סוגי עץ אקזוטיים, אבן צבעונית, זהב נוצץ, ברונזה מהודרת ואלגנטית, מתכות בשילוב חומרים נוספים, היוצרים פסיפס מרהיב של חומרים חמים וקרים, המקנים לחלל מראה מודרני וטבעי.

רהיטי רוזווד, יבואנית הרהיטים הותיקה המתמחה ביבוא רהיטים בעיצוב סיני מאז 1991, מיישרת קו גם היא עם המגמה העיצובית העדכנית והחלה בייבוא קו רהיטים חדש המשלב עץ מלא עם ברזל. בקולקציה החדשה תמצאו מזנונים, קונסולות, שולחנות וספריות – כולם משלבים את שני חומרי הגלם לכדי פריט הרמוני ועכשווי המתאים לעיצוב הבית.

ברוזווד מזמינים אתכם לשלב ישן עם חדש בחנות אחת – פריט דומיננטי בסגנון סיני עתיק ולצידו מערכת ישיבה או שולחן סלוני מהקולקציה החדשה. שילוב עיצובי זה יבטיח אפקט מרשים, הרגשה מזמינה וחמימה ומאידך שימושיות ועמידות לאורך שנים.

 

פרטים נוספים בחנות RoseWood במתחם ONE DESIGN ראשל"צ ובטלפון 03-9624274