שטיחים בעיצוב עכשווי -שטיחי איתמר
שטיחי איתמר
קומה 2

חברת שטיחי איתמר, שקולקציות השטיחים שלה כבר הפכו לשם דבר בזירה המקומית, ברמת העיצוב והאיכות כאחד, הפכה במשך 40 שנות פעילותה לאחת מנושאות הדגל בזירת העיצוב המקומית לצד דגש רב על הוגנות צרכנית ותרומה לקהילה.
מזה שנים שמה החברה דגש על עיצוב מודרני, איכות גבוהה ושירות אדיב, מסור וענייני ללא דופי שבנה לחברה מוניטין רב בקרב לקוחותיה. החוט המקשר בין מאות השטיחים הינו סגנון עיצוב עכשווי ומודרני, שמיועד לכל פינה בבית: מחדרי מגורים, לשינה וכמובן לילדים ונוער. בתצוגה ובמלאי של החברה קיים תמיד מבחר עשיר ביותר של מוצרים במגוון רחב של צבעים ושפע של מידות.

ראשיתה של החברה בביקור שערך איתמר זיידמן, אז מהנדס טקסטיל צעיר, בתערוכת שטיחים בדנמרק, שם התאהב בתחום והחליט שזה יהיה תחום עיסוקו הבא. בסוף שנות השישים הקים איתמר את חברת שטיחי ארבל, שהייתה למובילה בתחום השטיחים המודרניים בארץ.
רשת ‘שטיחי איתמר’ תורמת חצי אחוז ממחזור המכירות שלה לעמותת על”מ לנוער במצבי סיכון, ובנוסף תורמת דרך קבע למוסדות טיפולים לנוער. נוסף על כך, מקפידה החברה על שקיפות והוגנות ברמה יוצאת דופן: התשלום מתבצע רק לאחר שהלקוח בודק את התאמת השטיח בביתו, מחיריהם של חלק ניכר מהשטיחים לא הועלו כבר חמש שנים, ואיתמר זיידמן עצמו מגיע כמעט מדי יום לחנות הדגל של החברה, כדי להבטיח מענה ישיר, מקצועי ומלא ללקוחותיו.
אנו מאמינים בנתינה ובסיוע , ערכים אלו הינם חלקים בלתי נפרדים מעקרונות החברה
0.5% מהמחזור השנתי של החברה עוברים לעמותת על”מ ובנוסף אנו דואגים לסייע ככל שניתן לארגונים שונים נוספים

טלפונים :
03-7443052 054-4533863
אתר הבית :
www.itamar-carpets.co.il