המזרן הטוב ביותר בעולם -סימונס Simmons
סימונס Simmons
קומה 2

עם היווסדה של חברת סימונס בשנת 1870, סימונס שמה לה למטרה לשפר את איכות השינה של אנשים ברחבי העולם. כיום עשרות מיליוני אנשים בוחרים לישון נכון עם סימונס.
במעבדות המחקר ובמכוני השינה החדשניים של החברה פועלים רופאים, אורתופדים ומומחים בתחום השינה במטרה לייצר מזרנים המשלבים איכות ללא פשרות ונוחות מקסימאלית על מנת שצרכנים ברחבי העולם כולו ייהנו משנת לילה רגועה, איכותית ובריאה.
סימונס מציגה חידושים טכנולוגיים ייחודיים אשר רשומים כפטנטים עולמיים. מערכת Beautyrest המעניקה תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף ויוצרת חווית שינה משופרת, רציפה ואיכותית כאשר תזוזת בן/בת הזוג בחלקו האחר של המזרן אינה מורגשת.
סדרת המזרנים החדשה של סימונס מצעידה קדימה את עולם השינה, בשילוב מערכת Beautyrest ומערכת Cool Comfort היוצרות הרמוניה מושלמת לשינה הטובה ביותר עבורך ולחידוש האנרגיה.
סדרת המיטות המתכווננות של סימונס משלבת טכנולוגיה מתקדמת, עיצובים חדשניים ואיכות בלתי מתפשרת. בכל מערכות השינה של סימונס קיימת מערכת Beautyrest בשילוב ErC, תוצר איכותי ומתקדם של הויסקו הסטנדרטי עם ביצועים הגבוהים ב-30% להענקת תמיכה אופטימאלית ואיכותית לגוף. למערכות ראשי מיטה מרופדים בעיצובים ייחודיים, ארגזי מצעים ומנגנונים משוכללים.
בסימונס גאלרי תוכלו להנות ממגוון מוצרי סימונס: מזרנים, מיטות מתכווננות, חדרי שינה, סימונס וחצי, ספות נוער וספות ארוח.

טלפונים :
073-2250404
אתר הבית :
www.simmons.co.il